Wszystko co potrzeba

Autor: Zespół Domus
Basis Light Grey 28,5x88,5

Essenze Antiche Rovere 15,2×61,5

Essenze Antiche Rovere 15,2x61,5

Przejdź do produktu

Basis Light Grey 28,5×88,5

Basis Light Grey 28,5x88,5

Przejdź do produktu

Często zdarza się, że na niewielkiej przestrzeni przeznaczonej na łazienkę potrzeba zmieścić jak najwięcej sprzętów. Tak powstają łazienki kompaktowe.

Często obserwuję u klientów zagubienie. W natłoku wzorów, kolorów i przeróżnych rozwiązań sami nie bardzo wiedzą jak ich łazienka ma wyglądać. Dodatkowo, często na małym metrażu, chcą umieścić wszystkie sprzęty tj. wannę, kabinę, wc, bidet, szafkę z umywalką, pralkę… Niestety nie zawsze jest na to miejsce.

Na szczęście na etapie wizualizacji klienci są w stanie wyobrazić sobie łazienkę w odsłonie bardziej realnej i wtedy okazuje się, że jedynym rozwiązaniem jest stworzenie łazienki kompaktowej. Prezentowana łazienka wpisuje się idealnie w kanon tej kompaktowej. Jeśli nie mamy dużo miejsca warto rozważyć wannę z parawanem. W tej łazience zastosowałam właśnie takie rozwiązanie.

Od strony odpływu zaproponowałam pod tynk z deszczownicą co nie zabiera dużo miejsca. Wanna odsunięta została od ściany co spowodowało, że znalazło się miejsce na baterię wannową czterootworową oraz na funkcjonalną półeczkę wypełnioną płytkami imitującymi drewno (Essenze Antiche z fabryki EnergieKer) i dodatkowo podświetloną pasem LED. W przestrzeni między zabudową stelaża a wanną idealnie zmieściła się szafka z umywalką, którą inwestor zakupił wcześniej.

Do całości zaprojektowałam szafkę na niezbędne sprzęty i detergenty, która znalazła swoje miejsce nad pralką. Pomimo małego metrażu łazienka jest przytulna, kompaktowa i wystarczająca… Jest w niej wszystko co potrzeba!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *