O Nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy projektantami pracującymi w firmie zajmującej się importem i dystrybucją płytek włoskich i hiszpańskich a także sprzedażą detaliczną produktów ceramicznych, wyposażenia łazienek, lamp,tapet i innych artykułów do wnętrz.

O czym jest nasz blog?

Blog nasz jest zbiorem wpisów, w których opowiadamy o naszej codziennej pracy, pokazujemy projekty które realizujemy dla naszych klientów, dzielimy się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zamiast teoretyzować wskazujemy konkretne, życiowe sytuację i pokazujemy drogę, która zaprowadziła nas do osiągnięcia celu. A jest nim za każdym razem uśmiech i zadowolenie naszego klienta z pracy którą razem wykonaliśmy.

Po co jesteśmy?

Każdego dnia spotykamy się z ludźmi, którzy oczekują od nas pomocy oraz wsparcia. Trafiają do nas bezpośrednio przed lub już w trakcie remontu, wykańczania domu albo mieszkania. Często dopiero w tym momencie uświadamiają sobie czym jest przestrzeń w której żyją i jak duży mają na nią wpływ. Naszym zadaniem jest wspólne z nimi odnalezienie odpowiedzi na pytanie, jak ta przestrzeń powinna wyglądać aby czuli się w niej na prawdę dobrze.

Oceniaj naszą prace!

Treści zawarte w blogu mają charakter publiczny, możecie nie tylko czerpać z zawartej w naszych wpisach wiedzy ale też aktywnie uczestniczyć w dyskusji na ich temat. Pod każdym wpisem znajduje się forum, które jest w 100 procentach do Waszej dyspozycji. Możecie oceniać nasze pomysły i zastosowane rozwiązania. Będziemy wdzięczni za wszystkie opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. Moderowane będą jedynie te komentarze których publikacja naraziłaby administratora na konsekwencje prawne.