Rodzinna łazienka z elementami drewna

Autor: Zespół Domus

Połączenie beżu i drewna to ponadczasowe rozwiązanie do każdej łazienki. Dzięki ciekawemu dekorowi można nadać im trochę nowoczesności.

Jak stworzyć ciepłą i rodzinną łazienkę, ale żeby nie była nudna? Dziś przedstawiam kilka ciekawych trików. Beże to rozwiązania, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, a jednocześnie nadadzą wnętrzu przytulności.

Beżowe płytki w łazience

Ważne jest oświetlenie, aby łazienka nie wydała się przytłaczająca. Moim klientom zaproponowałam dwie lampy sufitowe, kinkiet, a także dekoracyjne oświetlenie w formie pasów LED, które uwypuklą dekorację 3D na ścianie za wanną.

Podtynkowa bateria bidetowa w łazience
Płytka drewniana Barrique Troncis Miele 15×90 cm przełamie beże i będzie stanowić ciekawy akcent w łazience. Całość uzupełniają drewniane meble, które dzięki jednemu ażurowemu frontowi nie są banalne i nudne, a mają ciekawą formę. Choć łazienka jest niewielka każdą możliwą przestrzeń wypełniają meble, nad zabudową wc, a także pod blatem pojawiły się dwie szuflady, które pomoga nam utrzymać porządek w łazience. Proste kolory i formy to ponadczasowe rozwiązania, które będą nam służyć przez długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *