Projekt łazienki z elementami trawy

Autor: Zespół Domus

Elementy zielone w łazience to piękne dopełnienia nowoczesnych szaro-białych łazienek. Dzięki bogatej ofercie możemy wybierać nawet kolor traw czy mchów do naszych łazienek.

W łazienkach bez okien staram się wprowadzić trochę otaczającego je świata. Pierwszym bardzo ważnym elementem jest światło, które dzięki ilości i natężeniu możemy sterować i tworzyć nastrój odpowiedni do pory dnia. Drugi element już bardziej odważny to zieleń, dzięki coraz liczniejszym firmom, które tworzą dla nas ścienny mech lub trawę możemy- przy minimalnym wkładzie pracy- pozwolić sobie na ciekawą dekorację ściany.

Lustrzana szafka nad umywalką

Tutaj bardzo nowoczesna łazienka w bielach Neve Satin 40×120 i szarościach Basis light grey 60×120 przełamana jest nie tylko płytką drewnianą Timber natural 20×120, ale także elementem zielonym.

Suszarka i pralka w łazience

Dzięki odważnemu rozwiązaniu rodzinna łazienka, która ma pomieścić nasze niezbędne wyposażenie, kosmetyki, detergenty, a także pralkę, suszarkę stała się nowoczesnym, przestrzennym wnętrzem, który będzie nas codziennie zachwycał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *