Pralka w małej łazience

Autor: Zespół Domus

Niestety nie wszyscy mogą pozwolić sobie na oddzielne pomieszczenie na pralkę w mieszkaniu, stąd pytanie: jak ją zmieścić w małej łazience?

Z problemem, z którym przyszli dzisiaj do mnie klienci spotykam się w swojej pracy na co dzień. Gdzie w małej łazience w bloku wstawić pralkę, tak aby wnętrze dalej wyglądało atrakcyjnie i nie przypominało nam pralni.
Marzeniem moich klientów była umywalka nablatowa dlatego zabudowa pralki pod blatem odpadła w przedbiegach, ponieważ byłaby za wysoko. Niezbędne w każdej łazience jest też miejsce do przechowywania niezbędnych rzeczy, dlatego to wymusiło pewne rozwiązanie.

Zabudowana pralka w łazience
Nowa, możliwie cienka ścianka oddziela nam pralkę od reszty łazienki, a przestrzeń nad nią wykorzystujemy na półki. Całość możemy zamknąć w szafie, niestety w tym wnętrzu nie mamy na tyle miejsca.
Dzięki zbudowaniu nowej ścianki tworzy nam się całkiem elegancka przestrzeń na blat i wymarzoną umywalkę klientów. Duże lustro powiększy całe pomieszczenie, a ciekawe oświetlenie doda charakteru łazience, który jest również widoczny w postaci odważnych, czarnych płytek w kształcie heksagonów Opal negro 28,5×33 cm. W pozostałej części łazienki dominuje szarość Basis light grey 60×120 cm i elementy drewna, które mają za zadanie ocieplić wnętrze.

Pralka w małej łazience
Takim sposobem schowałam pralkę, a nowa łazienka prezentuje się naprawdę świetnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *