Nowoczesna łazienka

Autor: Zespół Domus

Miałam dziś przyjemność projektowania łazienki w stylu nowoczesnym, ale z nutką “czegoś” ciekawego. Bardzo lubię takie projekty, mówią o tym, że staramy się myśleć nietuzinkowo, szukać nowych rozwiązań, co sprawia mi wiele radości z pracy.

Łazienka z oknem

Stąd moja propozycja: kolory główne to ponadczasowa szarość z delikatnym nawiązaniem do betonu Grey soul Mid 61×61 cm, gładka, duża matowa biel Snow Antartida Matt 30×90 i ocieplające wszystko drewno Barrique Troncais Miele 15×90. Ale to nie wszystko. Główne zadanie w tej łazience spełnia forma, czyli zabudowa zestawu podtynkowego i ukryte nad nią światło, półka przy wannie, na której stanąć mają grafiki obecne w pozostałych wnętrzach domu klientów i mocny podział na strefę relaksacyjną i użytkową. Prosty zabieg, który dzieli podłogę różnymi kaflami.

Ważnymi dodatkami w tej łazience są również: drewniana roleta i szafka, ale także industrialne łamane lampy przy lustrze, które zapewnią nam wystarczającą ilość światła.

Grafiki w łazience nowoczesnej

Natomiast kropką nad I jest oczywiście dekoracyjny pasek płytki FS Faensa-N 33×33 cm. Dzięki niemu przełamujemy chłód szarości i nowoczesności tworzymy przytulną łazienkę z “czymś” czego szukali dziś moi klienci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *