Nowoczesna łazienka ze skosem

Autor: Zespół Domus

Skosy we wnętrach, a w szczególności w łazienkach są nie lada problemem dla przyszłych mieszkańców. Dziś kilka wskazówek jak sobie poradzić z takim problemem.

Co ustawić pod niską ścianką kolankową? To pytanie, które padło na moim dzisiejszym spotkaniu z klientami, oprócz skosu, łazienka ma też kilka zakamarków, które spędzają sen z powiek. Dlatego postaram się stworzyć wygodną dla użytkownika i wykorzystującą każdy zakamarek łazienkę.

Prysznic we wnęce

Po pierwsze kwadratowa wnęka w najwyższym punkcie łazienki wydaje się idealna na kabinę prysznicową, za mała na szybę typu walk-in, dlatego wybór padł na drzwi prysznicowe dzielona ścinką stałą firmy SanSwiss Annea 100 cm. Dzięki takim drzwiom zaraz przy kabinie może pojawić się duża szafka z umywalką nablatową, która nie będzie przeszkadzać przy wchodzeniu pod prysznic. W drugim najwyższym punkcie zaproponowałam miskę podwieszaną. Natomiast skos to dobre miejsce na wannę i zabudowę meblową.

Zabudowa wanny

Dodatkowe lustra powiększą przestrzeń i wprowadzą do wnętrza więcej światła. Całość łazienki została zachowana w betonowych szarościach Re-use Fango Sand 60×120 cm i otulona płytką drewnopodobną Timber natural 20×120 cm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *