Męska łazienka

Autor: Zespół Domus

Krótka charakterystyka męskiej łazienki to prostota i funkcjonalność. Bez zbędnych sprzętów czy ozdobników. Czysta forma.

W większości łazienek, które projektuję dla mężczyzn króluje minimalizm. Na pierwsze moje pytanie; „Jak wyobraża Pan sobie swoją łazienkę?” większość mężczyzn odpowiada: „Powinna być funkcjonalna…”

Kinkiet przy lustrze

Zaraz potem klienci opisują wnętrze proste, wręcz minimalistyczne. Bez zbędnych ozdobników. Taki jest też poniższy projekt. W wąskiej łazience wszystkie podejścia do sprzętów umieszczone są na jednej ścianie. Płytki wybrane przez klienta są w formacie 60 x 120 i przypominają polerowany beton (seria Rust z fabryki Zirconio).

Płytki imitujące beton

Dla podkreślenia formatu płytki dodałam listwy z matowej stali. Łazienkę optycznie skraca zabudowa kabiny od ściany do ściany. Całość jest prosta i wygodna. Pod umywalką, która zdaje się być jednym z dwóch dekoracyjnych sprzętów w tej łazience, znajdują się praktyczne szuflady.

bateria scienna

Drugim ozdobnikiem jest kinkiet w loftowym stylu… Nie mogłam się powstrzymać… Na szczęście propozycja spodobała się inwestorowi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *