Malutka toaleta w bloku

Autor: Zespół Domus

Orly 44×44

Orly 44x44

Przejdź do produktu

Artisan Blanco 10×20

 Artisan Blanco 10x20

Przejdź do produktu

Orly Deco 44×44

 Orly Deco 44x44

Przejdź do produktu

Orly Deco Cenefa 44×44

 Orly Deco Cenefa 44x44

Przejdź do produktu

Czy wielkość wnętrza powinna decydować o wielkości naszej uwagi dla niego? Czy niewielkie pomieszczenia możemy traktować po macoszemu? Nic bardziej mylnego, to one wymagają od nas większej precyzji w tworzeniu aranżacji.

Najważniejszym elementem w niewielkich wnętrzach jest światło. Nie ma znaczenia czy chcemy żeby była utrzymana w ciemnych, jasnych, ciepłych czy chłodnych barwach. To światło będzie tutaj kluczowe. Dzięki niemu możemy podkreślić to co ma być podkreślone, a ukryć to co ma być ukryte.

Moje dzisiejsze wyzwanie to niewielka toaleta w bloku. Mimo niewielkich rozmiarów zdecydowałam się na wzorzystą podłogę z kawałkiem ściany w płytkach z kolekcji Orly Realonda. Pozostałe ściany to błyszcząca niewielka płytka Artisan Blanco 10×20 cm. Całość uzupełniają drewniane dodatki w postaci lustra czy półki nad zabudową stelaża podtynkowego.

Zgodnie z wstępem główną rolę będzie pełniło tutaj światło, oprócz dwóch punktów na suficie, pojawiła się też dekoracyjna taśma LED w kolorze ciepłej bieli na krótszej krawędzi sufitu. Rolę dekoracji pełnią również dwie lampki wiszące przy lustrze, które nie tylko dadzą nam ciepłe światło, ale także zrobią wrażanie na naszych gościach.

Komentarze

 1. Renatka pisze:

  Super projekt! Idealnie by pasował do mojej małej blokowej łazienki. 🙂 Najbardziej podobają mi się te piękne wzory.

  • Zespół Domus pisze:

   Dziękujemy bardzo za miły komentarz.
   Zapraszamy serdecznie do naszego nowego punktu:

   ul. Porcelanowa 23, Katowice

   Pozdrawiamy

 2. AA pisze:

  Co to są za płytki na podłodze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *