Łazienka z twarzą Merlin Monroe

Autor: Zespół Domus

Jeszcze kilka lat temu czarny kolor w łazience pojawiał się jedynie w dodatkach. Obecnie coraz częściej jest wykorzystywany jako kolor przewodni, nie tylko dla odważnych. Wizualizacja gościnnej toalety w stylu modern glamour.

Tym razem zapraszam do obejrzenia wizualizacji toalety gościnnej na parterze domu typu bliźniak. Inwestorom zależało na efekcie nowoczesnego glamour w stylu nowojorskim. Toaleta w stanie deweloperskim wyposażona była w podłączenie miski WC i umywalki.

Umywalka na blacie

Wymiary pomieszczenia pozwoliły jednak wygospodarować przestrzeń na bidet. Płytki na ścianie i podłodze są na wysoki połysk co wpisuje się w ulubiony styl gospodarzy. Na ścianie pojawiły się duże formaty (80X80) płytki Skylab Lux Mars Lappato. Na podłodze zastosowałam płytki Ceylan Caoba fabryki Fanal. Jest to imitacja deski na wysoki połysk – kontynuacja podłogi ułożonej na całym parterze.

Łazienka w ciepłych tomacjach

Aby dopasować toaletę stylem do całego parteru zaproponowałam klientom połączenie płytek z czernią, co z początku budziło obawy u inwestorów. Po obejrzeniu wizualizacji klienci jednak dali się przekonać, że kolor czarny nie zdominuje tej małej przestrzeni ale podkreśli rysunek i piękno płytek. Tak więc zaproponowałam klientom jedną ścianę malowaną na czarno i po poprawkach kolor ten również pojawił się nad zabudową WC i bidetem oraz na kominie.

Płytki imitujące deski

Bez obaw-sufit został biały… Dla ożywienia całej aranżacji powiesiłam na ścianie biało-czarne zdjęcia w ramach. Na prośbę klientów zamieniłam również baterię umywalkową ze ściennej na nablatową. Przy zastosowaniu odpowiednich, stylizowanych dodatków toaleta gościnna nabrała klasy rodem z nowojorskiego apartamentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *