Kolorowa łazienka

Autor: Zespół Domus
Woodland Almonds 20x120

Logos Jet Azul 60×60

Logos Jet Azul 60x60

Przejdź do produktu

Woodland Almonds 20×120

Woodland Almonds 20x120

Przejdź do produktu

Coraz częściej nie boimy się kolorów w naszych wnętrzach, częściej sięgamy po wzory, mocne kontrasty, kolorowe dekoracje i tekstylia. Może przyszedł też czas na łazienki?

Moi dzisiejsi klienci to młode małżeństwo, które miało sprecyzowany pomysł na łazienkę. Moim zadaniem było tylko to uporządkować. Stąd gwoździem programu okazała się płytka Logos Jet Azul 60×60 cm, która na ścianie z oknem tworzy swoistego rodzaju piękny kolorowy obraz, na którym stoi duża wolnostojąca wanna. Idealne rozwiązanie do dużych łazienek.

Kolorami przewodnimi w domu klientów są odcienie niebieskiego, błękitu i granatu, dlatego nie mogło zabraknąć właśnie takiej kolorowej ściany za umywalkami, która pięknie komponuje się z płytką typu patchwork.

Pozostałe ściany to błyszcząca biel, która trochę uspokoi wnętrze, które ma służyć do relaksu podczas długich kąpieli.

Ze względu na chłodne kolory jakimi są odcienie niebieskiego postawiłam na płytkę drewnopodobną Woodland almonds 20×120. Dzięki delikatnemu bieleniu deski świetnie połączy biel i płytki we wzory, ale stworzy też ciepłą w odczuciu rodzinną łazienkę.

Pozostałe, ale również niezbędne elementy w takiej aranżacji to dodatki w postaci wiszących luster czy kolorowych plakatów i dekoracji dopełnią naszą łazienkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *