Kobieca łazienka z toaletką

Autor: Zespół Domus

Chyba każda kobieta marzy o toaletce w swojej sypialni lub łazience, ale co jak nasze wnętrza są niewielkie? Czy musimy rezygnować z pięknego i kobiecego miejsca?

Dzisiejsze wnętrze to niewielkie pomieszczenie z dodatkową trudnością jaką są skosy. Natomiast moja klientka wymarzyła sobie piękną, kobiecą łazienkę przy sypialni i koniecznie miejsce na babskie bibeloty i miejsce do wykonywania makijażu. Jak mogłam odmówić takiej pomocy?

Zabudowa meblowa w łazience

Moja propozycja to jednej ciągły blat w literę u, który będzie nie tylko blatem pod umywalkę, zabudową zestawu podtynkowego pod wc, ale także upragnioną toaletką. Znalazło się też miejsce na głębokie szuflady na ręczniki czy środki czystości. Niezbędnym elementem przy toaletce jest piękne lustro, tutaj okrągłe, a także oświetlenie w tym przypadku nie tylko kinkiet, ale też klasyczna lampa stołowa.

Wodoodporna tapeta w łazience

Wydaje się oczywistym wyborem płytki z kolekcji Cotton Zirconio w tym Panel Cotton white 28,5×88,5, a także ceramiczna sztukateria Band i Plinth White. Kobiecego akcentu nadaje wodoodporna tapeta w wielkie kwiaty, która jednocześnie doda przytulności w bardzo nieregularnym wnętrzu.

Niezbędne dodatki to kwiaty i świece, a także mięciuta pufa na nóżkach. Ach! Chciałoby się powiedzieć, jak pięknie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *