Wanna wolnostojąca w niewielkiej przestrzeni

Autor: Zespół Domus

Oferta wanien wolnostojących jest tak duża, że naprawdę mamy w czym wybierać. I z tą myślą postanowiłam spełnić marzenie klientów o wolnostojącej wannie w wbrew pozorom, wcale niedużej łazience. Mój wybór padł na wannę firmy Omnires Barcelona 156×70 cm! Jest naprawdę niewielka, a dzięki zwężającemu się jednemu z końców wygląda na jeszcze mniejszą.

Projekt łazienki z wanną wolnostojącą

Klienci marzyli nie tylko o wannie wolnostojącej, ale też przytulnym i delikatnym charakterze łazienki. Stąd jasno rysował się obraz łazienki w delikatnych satynowych bielach Baikal Mate 30×60 z dodatkiem płytki drewnopodobnej Millelegni Scottish Oak 20×120 cm. Chciałam też gdzieś przemycić geometryczny kształt, który nawiązywałby do pozostałej-nowoczesnej aranżacji mieszkania, dlatego zaproponowałam białe płytki sześciokątne Opal blanco 28,5×33 cm. Dlaczego białe? Żeby bawić się tylko kształtem, a nie kolorem. Zostawiam tutaj wolną rękę klientom, którzy mogą udekorować taka łazienkę dodatkami w swoim ulubionym kolorze.

Zabudowa nad miską wc

Kilka dodatków jak drewniana drabinka-wieszak, odrobina zieleni i świece sprawią, że z łazienki w bloku stworzymy swoje małe i przytulne spa.

Wanna Omnires Barcelona 156x70

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *