Czarno-biała geometria w łazience

Autor: Zespół Domus

Geometryczne wzory cieszą się ostatnio wielkim powodzeniem nie tylko w dodatkach, ale nawet we wzorach tapet, dywanów i płytek!

Naszym wspólnym i głównym założeniem było utrzymać łazienkę w odcieniach czerni, bieli i szarości, ale! Stworzyć ciekawą, nietuzinkową i nowoczesną aranżację. Na pomoc temu wyzwaniu przyszły mi płytki w kształcie deltoidów fabryki Equipe Rhombus 14×24 cm. Swoją drogą myślę, ze równie dobrze wyglądałyby tutaj również płytki w kształcie heksagonów.

Wnęka przy wannie

Czarno-biała geometryczna ściana tworzy charakter łazienki, uzupełniają ją tylko stonowane szare płytki Grey soul Mid 30,4×61 cm i białe Snow Antartida matt 30×90 cm na ścianie oraz Smooth white 60×60 cm na podłodze.

Lustra wiszące w łazience

Łazienka tylko w odcieniach szarości i bieli z dodatkiem czerni była by chłodna i nieprzyjemna podczas dłuższych kąpieli więc moja propozycja to ocieplenie jej płyta drewnopodobną Provoak Quercia Recuperata 20×120 w okolicach wanny, a także w postaci dodatków jak bambusowych rolet czy drewnianego blatu pod umywalki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *