Patchwork w łazience

Autor: Martyna Ptak
Zabudowa wanny w łazience

Łazienka z elementem patchworku zawsze będzie wyglądać ciekawie. Dzięki różnorodności wzorów możemy zdecydować czy ma być to mocny akcent czy tylko element dopełniający pozostałą aranżację.

Producenci prześcigają się w pomysłach we wzorach na płytkach. Jak tu wybrać ten jedyny, który będzie nam służył latami we wnętrzach? Tutaj najlepiej zdać się na intuicję, jeśli coś wpadnie nam w oko warto postawić właśnie na tą płytkę. Dzisiejsi klienci zdecydowali wybrać Fs Chester 45×45 cm.

Płytka patchoworkowa w łazience

Moje zadanie polegało na stworzeniu całościowej aranżacji łazienki, dlatego postawiłam na delikatne szarości Southrock perla 60×60 i biele Snow Glass 30×90, których dopatrzymy się w samej płytce patchwork. Elementem łączącym szarości z beżami i brązami na płytce FS Chester okazały się niezawodne płytki drewnopodobne Millelegni Scottish Oak 20×120, które pięknie domykają całą aranżację.

Farba na ścianie w łazience

Pozostałe wyposażenie zaproponowałam również w błyszczącej bieli i chromowaną armaturę, która nada nowoczesnego charakteru łazienki.

Duża tafla lustra powiększy łazienkę i przemyci więcej światła, które pięknie będzie się w nim odbijać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.