Malutka toaleta w bloku

Autor: Martyna Ptak
Płytki cegiełkiw łazience

Czy wielkość wnętrza powinna decydować o wielkości naszej uwagi dla niego? Czy niewielkie pomieszczenia możemy traktować po macoszemu? Nic bardziej mylnego, to one wymagają od nas większej precyzji w tworzeniu aranżacji.

Najważniejszym elementem w niewielkich wnętrzach jest światło. Nie ma znaczenia czy chcemy żeby była utrzymana w ciemnych, jasnych, ciepłych czy chłodnych barwach. To światło będzie tutaj kluczowe. Dzięki niemu możemy podkreślić to co ma być podkreślone, a ukryć to co ma być ukryte.

Wzory w małej łazience

Moje dzisiejsze wyzwanie to niewielka toaleta w bloku. Mimo niewielkich rozmiarów zdecydowałam się na wzorzystą podłogę z kawałkiem ściany w płytkach z kolekcji Orly Realonda. Pozostałe ściany to błyszcząca niewielka płytka Artisan Blanco 10×20 cm. Całość uzupełniają drewniane dodatki w postaci lustra czy półki nad zabudową stelaża podtynkowego.

Farba na ścianie w łazience

Zgodnie z wstępem główną rolę będzie pełniło tutaj światło, oprócz dwóch punktów na suficie, pojawiła się też dekoracyjna taśma LED w kolorze ciepłej bieli na krótszej krawędzi sufitu. Rolę dekoracji pełnią również dwie lampki wiszące przy lustrze, które nie tylko dadzą nam ciepłe światło, ale także zrobią wrażanie na naszych gościach.

Jedna odpowiedź do “Malutka toaleta w bloku”

  1. Renatka napisał(a):

    Super projekt! Idealnie by pasował do mojej małej blokowej łazienki. 🙂 Najbardziej podobają mi się te piękne wzory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.